29 C
Brno
Pátek, 19 července, 2024
HomePro ženy7 trendy účesů pro rok 2023: Krátké vlasy budou jednoznačným HITEM!

7 trendy účesů pro rok 2023: Krátké vlasy budou jednoznačným HITEM!

Date:

Být matkou je úžasné.

Baša Štěvulová, bývalá snowboardistka„Mateřství je pro mě úžasné už...

Na mateřskou odchází už každý čtvrtý otec, prospívá to kariérám žen

Atraktivnější je zejména od roku 2011, kdy se změnila...

Jak na sexy postavu bez hladovění a výčitek?

Také shazování kil a zdravé stravování můžete přizpůsobit sezóně....

Jak naučit dítě na nočník? Způsobů je více

Odplénkování je někdy složitý a zdlouhavý proces nejen pro...
- Reklama -časopis

Jaké účesy ovládnou rok 2023? Máme pro vás několik trendů, které jistě budete v průběhu příštího roku vidět na molu, modelkách, celebritách či známých influencerkách.

Rok 2023 bude celý o textuře a vlasy budou vypadat sexy a neupravené. To samozřejmě není všechno. Budou populární kratší a středně dlouhé střihy. Přichází čas ofín a krátkých vlasů. Pojďte se s námi podívat na TOP vlasové trendy. Tyto účesy budou HOT v následujících měsících.

1) Medúza
Jedním z polarizujících trendů ve stříhání vlasů, které uvidíme v novém roce, je střih „medúzy“. Styl je pojmenován pro jeho výraznou podobnost s tvarem medúzy. Jedná se o velmi specifický a extravagantý střih, ve kterém určitě nezůstanete bez povšimnutí okolí. Můžete zaexperimentovat také s barvami, které v tomto medúza střihu jednoznačně vyniknou.

Střih obsahuje dvě oddělené části. Horní část vypadá podobně jako střih misky, obvykle končí kolem středu ucha, a napodobuje zvonovité tělo medúzy. Spodní a druhá část střihu je delší vnitřní vrstva, která napodobuje chapadla.

2) Baby ofina
Někteří lidé říkají, že ofina je pro odvážné, ale její různé varianty se v průběhu let stávají stále oblíbenějšími. Krátká takzvaná baby ofina bude v příštím roce v kurzu. S ofinou je sice někdy dost práce, aby vypadala dobře, ale výsledný efekt stojí za to. Nesluší však každému typu obličeje, takže buďte opatrné.

I když si možná mikro ofinu představíte jako krátkou a zastřiženou rovnou přes čelo, ve skutečnosti existuje mnoho druhů. Mohou být kudrnaté, rovnou zastižené, do oblouku a podobně. Baby ofina může dodat šmrnc jakémukoli účesu a fungovat na všech typech vlasů – kudrnaté, rovné, dlouhé, krátké, tlusté, tenké či Afro.

3) Krátký „kulatý“ bob s ofinou
Tento účes je evolucí stylů, které se budovaly za posledních 18 měsíců. Krátký bob si oblíbily i naše známé krásky, ale kulatý bob se odlišuje ofinou a do kulata zastiženými vlasy kolem obličeje. Je chic a velmi elegantní.

4) Vrstvený Shag
Tento střih je výrazně strukturovaný vzhled, který využívá kratší vrstvy na temeni hlavy, čímž se zachovává délka a objem, zatímco tenčí a delší vlasy se upravují zespodu. Styl funguje na jakoukoli délku vlasů, ale opět je to všechno o přidání pohybu do vlasů.

5) Undercut
Krátké sestihy budou v roce 2023 největším hitem. Největší trend krátkého střihu, který uvidíte v příštích měsících bude styl undercut, což je, když jsou délky kratší na bocích a ze zadu a nahoře déle.

6) Bixie
Název bixie vyplvývá z kombinace dvou střihů dlouhý bob a pixie. Je kratší než bob, delší než pixie. Je trendy a stylový, pokud se necítíte na krátký bob, tento účes bude kompromisem právě pro vás.

7) Ofina do boků
Tento typ účesu se již rozmohl v posledních měsících a v roce 2023 bude pokračovat. Jedná se o delší ofinu, která se začesává do boku. Nazývá se také záclonová ofinka. Je na vás jakou délku si zvolíte. Hezky vynikne i při rozpuštěných vlasech, ale i v culíku.

- Reklama -časopis