9.8 C
Brno
Čtvrtek, 30 března, 2023
HomePro ženyDíky těmto kouskům na sobě vypadají dokonale! Překrývají jimi své chybičky krásy

Díky těmto kouskům na sobě vypadají dokonale! Překrývají jimi své chybičky krásy

Date:

Jak se vyzbrojit proti chřipce, která je nyní u nás všude?

Zimní měsíce jsou pro naše tělo a mysl také...

Být matkou je úžasné.

Baša Štěvulová, bývalá snowboardistka„Mateřství je pro mě úžasné už...

Nový rok, nový začátek. A jde to i bez diety!

I vy jste si se sklenkou šampaňského v ruce...

Děti potřebují k Vánocům rodinu.

Při slově Vánoce se v mysli každého člověka objeví...

Trendy v líčení: Lesklá pleť, barevné linky či clean make-up

Starý rok se nezadržitelně blíží ke konci. Líčení stejně...
- Reklama -časopis

Podle odborníků na módu není takové chybičky na našem těle, kterou bychom neuměli zakrýt nějakým oblečením nebo doplňky. Stačí si lépe všímat známých žen, které šikovně zamaskují některé nedostatky. Inspirujte se jimi a zbavte se vašeho komplexu. Naučte se triky od celebrit, které oblečením překrývají své chybičky krásy!

Malá prsa – mnoho volánků
Tento problém má mnoho celebrit, mezi nimi i Keira Knightley. Dokáže si však s ním poradit jedním velice jednoduchým trikem. Často se snaží nosit oblečení, které je ve vrchní části nařaseno.

Mohou to být volánky, bolerko nebo střih topu či šatů, které dodají prsům objem a překryjí, že je trápí taková chybička.

Rovný pas – sukně áčkového střihu
Ani Kate Middleton není dokonalá. I když je superštíhlá, nemůže se pochlubit typickými ženskými křivkami. Má úzký dřík a rovný pas. To se snaží vyřešit optickými triky a střihy oblečení.

Prvním z nich jsou áčkové sukně nebo kabáty. Ty vytvářejí dojem, že má širší boky a figuru ve tvaru přesýpacích hodin. Rovněž pomáhá i véčkový výstřih, který učiní její postavu souměrnější.

Dlouhý trup a krátké nohy – oblečení s vysokým pasem
Alici Vikander nebylo dopřáno mít krásné dlouhé nohy, po kterých touží mnoho žen. Ani to však není chybička, která by se nedala napravit správnou volbou oděvů.

V tomto případě velmi pomáhají modely s vysokým pasem. Ať je to sukně, šaty nebo kalhoty, díky tomu to bude opticky vypadat tak, že vám nohy začínají podstatně výše než ve skutečnosti.

Široký pás – korzet a sukně
Kvůli této chybičce mohou ženy vypadat zavalitě a přitom nebudou mít žádnou nadváhu. Široký pas totiž opticky zmaří celkový dojem z perfektní figury. Blake Lively k tomu používá stejný trik jako mnoho jejích předchůdkyň.

Nejlepším pomocníkem je v tomto případě korzet a korzetové šaty s dlouhou sukní. Díky této kombinaci působí ženskěji a odpoutá pozornost od malého nedostatku.

Nedokonalé nohy – zdůraznění pasu
Katie Holmes patří k nejkrásnějším hvězdám Hollywoodu. Ale když se zadíváte na její nohy, ihned objevíte její chybičku krásy. Má je totiž trošku křivé a v některých modelech to velmi vynikne.

Odborníci tehdy doporučují zaměřit pozornost na pás. Zdůrazněte jej úzkým střihem, páskem nebo připoutejte pohled na velký šperk.

Nízká výška – šaty s nižším pasem a tělová barva
Byli byste překvapeno, kolik nízkých celebrit máme v showbyznysu. Teprve osobní setkání vám odhalí, že ve skutečnosti nejsou tak vysoké jako na fotkách či televizní obrazovce.

Stejný problém má například i Emilia Clarke. V jejím případě pomáhá, dá-li si šaty s nízkým pasem. Ty totiž opticky prodlouží trup a vypadá tak výše. A rovněž zabírají světlejší odstíny, zejména tělová barva.

Postava typu jablko – opasek
Pokud se vám od ramen postupně rozšiřuje postava a kvůli tomu působíte jako s pár kily navíc, inspirujte se Reese Witherspoon. Ve vašem případě musí být tabu všechny šaty, které mají volnější střih.

Pořiďte si opasek, který noste stylově i k šatům. Díky tomu se dřík opticky stáhne a dosáhnete efektu postavy přesýpacích hodin.

Silná ramena – stojatý límec
Princezna Charlene se v minulosti věnovala plavání. Kvůli tomu jí zůstala silná ramena, která však v některých případech působí chlapsky. To ovšem neznamená, že byste si teď kvůli tomu měli neustále zahalovat ruce.

Stačí si jednoduše vybírat šaty nebo topy se stojáčkem a zajímavým límcem. To vás celkově zjemní a pomůže vám opticky překrýt takový nedostatek.

- Reklama -časopis